Menu
Your Cart
Albiser Cami halısı üretici olarak sizlerin ibadetlerinin daha sağlıklı bir ortamda olması için çalışıyoruz.
Albiser Cami halısı üretici olarak sizlerin ibadetlerinin daha sağlıklı bir ortamda olması için çalışıyoruz.
Geniş Mekanlara
Albiser ile değer katın...
Cami halısı, cami halısı fiyatları
Sevgi ile serilir
adı ile bilinir...
Cami Halısı Fiyatları
Sevgi ile serilir
adı ile bilinir...
Cami Halısı
ince eğirip
sık dokuyoruz...
Modern ve Trend Tasarımlar
Halınız için özel desen çalışması ve birbirinden şık desen alternatiflerimizle caminiz daha göz alıcı olacak.
KALİTELİ ÜRETİM
Üretimin her aşamasında titiz takip, kusursuz ürün.. İnce eğirip sık dokuyoruz..
MONTAJ
Uzman montaj ekibimizle hızlı ve kusursuz uygulama sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım..
SEVGİ İLE SERİLİR
Albiser sevgi ile serilir adı ile bilinir.

Akrilik Cami Halıları ve Zemin Kaplama Hizmetleri Albiser Kalitesiyle

Akrilik cami halı üretimi sektöründe Albiser olarak, uzun yıllardır kaliteli halı ve zemin kaplama çözümleri sunan öncü bir firmayız. Özellikle akrilik cami halıları ve zemin kaplama hizmetleri konusunda sektörde öne çıkıyoruz ve estetik ile fonksiyonellik bakımından en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Cami Halısı Modellerimiz Nelerdir?

Cami halısı modellerinde ihtiyaçlara uygun geniş bir koleksiyona sahibiz. Geleneksel ve modern tarzları bir araya getiren cami halısı modellerimiz, estetik açıdan göz alıcı desen ve renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Her zevke ve mekana uygun çeşitlilikteki halılarımız, hem kullanım rahatlığı sağlar hem de mekanın atmosferini zenginleştirir.

#albiserkalitesi

Halı Modellerimizi nasıl sınıflandırdık?
Ürettiğimiz halıları müşterilerimizden gelen isteğe göre tasarlar ve bu ürettiğimiz yeni modeli de envanterimize katarız. Desenlerin oluşumunda genel olarak müşterilerimiz etkili olsa da bizde yeni desen için ar-ge çalışmaları yaparız. Yeni bir desenin oluşmasında ilk müracaat kaynağımız kendi kültür tarihimizdir. Halı ve kilim konusunda kültürümüzün çok eskilere dayanan çok geniş bir envanteri bulunmaktadır. Bu durum bizim için bir hazine niteliğindedir. Her geçen gün tarihi kaynaklardan keşfedilmemiş yeni bir desen bulup çıkarabilmekteyiz. Bize düşen bulduğumuz bu yeni deseni cami halılarımıza uygun hale getirerek yeni bir yorum katmaktır. Bu şekilde oluşturduğumuz desenleri Klasik Halı Modelleri olarak isimlendirerek beğeninize sunduk.


Gelişen teknoloji inşaat sektöründe bir takım yenilikler getirdi. Bunun son dönem cami mimarimize yansımaları oldu. Örneğin, eskiden ses iletimi, akustik ve havalandırma için geniş ve yüksek kubbeler ihtiyaç iken şimdilerde ısı için klimalar, ısı sistemleri bulunmakta. Ses için son teknoloji amfi sistemleri var. Isı yalıtımı için çok kalın duvarlar ve taş malzemeler kullanılmakta iken şuan daha ince inşaat malzemeleri ile daha iyi sonuç alınabilmekte. Örnekleri çoğaltabiliriz. Bu durumun haliyle camilerin estetik mimarisine de yansımaları oldu. Önceleri kubbe ile bağlantılı olarak halı desenleri daha yoğun ve karmaşık iken, yeni mimari ile birlikte daha sade desenler, daha açık ve soft renkler kullanılmaya başlandı. Klasik desenlerde çiçek motifleri yoğun olarak bulunmasına karşın modern desenlerde daha çok geometrik desenler kullanılmaya başlandı. Yeni mimariden etkilenerek oluşan bu desen grubumuzu Modern Halı Modelleri olarak kategorize ettik


Camilerimizde parça halılardan tek parçaya geçiş yapıldığı yıllar cami halısı için devrim niteliğinde idi. Parça halının vermiş olduğu düzensizlik, her halının ayrı desenlerde olması, süpürülmesinin zorluğu gibi pek çok nedenlerle tek parça halılar çok çabuk kabul gördü. Herkesin aynı yere ayak basması ve aynı yere secde etmesi birtakım hijyen sorunlarını beraberinde getirmesi ihtimaline karşı seccade desenli halılar ön plana çıktı. Bu herkesin ayak bastığı yer ile secde ettiği yerin faklı olmasını sağlıyordu. Bu durum çok farklı desenlerde seccadeli halı modellerinin oluşmasını sağladı. Bizde Bu grup halıları Seccade Modelleri olarak isimlendirdik.

Klasik Halı Modellerinde Farklı Desen ve Renk Seçenekleri

Klasik tarzı sevenler için özel olarak tasarlanmış birbirinden şık klasik halı modelleri sunuyoruz. Geleneksel desenlerle modern dokunuşları harmanlayarak ortaya çıkan bu halılar, mekanınıza zarafet ve şıklık katar. Farklı renk seçenekleriyle de her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayabilirler.

Modern Halı Modellerinde Renk ve Desen Çeşitliliği

Modern tarzı tercih edenler için çağdaş tasarımlarıyla öne çıkan modern halı modelleri sunuyoruz. Sadelikten ve şıklıktan vazgeçmeyenler için ideal olan bu halılar, mekana ferahlık ve modern bir hava katar. Canlı renklerin ve çarpıcı desenlerin bulunduğu modern halılarımız, mekanınıza dinamizm kazandırır.

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN 
#lafabakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

Seccade Modellerinde Yüzlerce Desen

İbadet mekanlarının vazgeçilmez unsurlarından biri olan seccadelerde de geniş bir çeşitlilik sunuyoruz. Geleneksel ve modern tarzlarda yüzlerce desen seçeneği bulunan seccade modellerimiz, kullanıcıların zevklerine ve ihtiyaçlarına hitap ediyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen seccadelerimiz, dayanıklılığı ve şıklığı bir arada sunar.

Müşterilerimize estetik ve kaliteyi bir arada sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak, akrilik cami halıları ve zemin kaplama hizmetlerinde en iyi çözümleri sunmaya devam edeceğiz. Siz de Albiser kalitesiyle tanışın, mekanlarınızı şıklık ve zarafetle buluşturun.

Cami Halı Montajında Özenli Zemin Kaplama

Cami halı montajında özenli zemin kaplama işlerine dikkat ediyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına, cami halılarının montajını özenle gerçekleştiriyoruz. Her adımda titizlikle çalışarak, halının düzgün bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz. Zemin kaplama sürecinde kaliteli malzemeler ve uzman ekipmanlar kullanarak, dayanıklı ve estetik bir sonuç elde ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, her montaj işini özenle gerçekleştiriyoruz.

İhracat Yaptığımız Ülkeler;

Hollanda, Almanya, Norveç, Makedonya, Amerika, İtalya, Avusturya, Dubai, Filistin, Kuzey Irak, Güney Afrika, Türkmenistan