Menu
Your Cart

Seccade Modelleri

Seccade Modelleri


Cami Halısı denilince hepimizin aklına seccadeli halı modelleri gelmektedir. Çünkü camiler parçalı halılardan bütün halılara geçiş yaparken ilk önce herkesin kendine ait bir seccadesi olacak şekilde tasarlandı. Uzun zaman boyunca seccadeli halılar camilerin vazgeçilmezi oldu.

Cami Halısı Desenleri yüzyıllardır camilerimizin ve mescitlerimizin tefrişinde en çok dikkat edilen konulardan biridir. Camilerimiz için seçilen Cami Halılarında model seçerken birçok özellik dikkate alınmaktadır. Caminizin iç dizaynının ahşap, mermer, taş, çini veya betonarme olması seçeceğiniz desen ve renkte farklılık gerektirir. Örneğin ahşap bir camide hardal, bordo, kahve ve kiremit tonları tercih edilirken, mermer kullanımı daha ağırlıklı olan bir camide turkuaz, mavi ve yeşil tonlar tercih edilmelidir. Seccadeli Halı modellerimiz üzerinde titizlikle çalışılarak ibadet esnasında dikkati dağıtacak ve huşuya engel olacak desenlerden sakınılarak hazırlanmıştır.

Yüzlerce farklı desen içerisinden tamamen zevkinize Caminiz ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan göre renk ve desen daha sonra uzman ellerce dokunarak caminize serilecektir. Diğer Cami Halısı Modellerimizi de inceleyin, desenlerimize göz atın, caminiz için size mutlaka çok beğeneceğiniz bir seçenek sunacağız. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi ziyaret eder, isterseniz caminize özel yeni desen tasarlayabilir, caminiz için en uygun desene birlikte karar veririz. 40 yıllık sektör deneyimimiz ile size en iyiyi sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Albiser Cami Halıları, işinin uzmanı…