Menu
Your Cart

Modern Halı Modelleri

Modern Halı Modelleri

Modern Saflı Cami Halı desenleri yakın dönem itibariyle camilerimizi iç dizaynlarının iç mimarlar tarafından tasarlanmaya başlanmasıyla yeni tarz desen talebi oluşmaya başladı. Böylece yeni tasarlanan desenler modern mimariye uygun olarak daha özgün şekil almaya başladı. Böylece oluşan talep karşısında bizde yeni modern desen kartelamızı oluşturarak sizlerin beğenisine sunduk.

Cami Halılarında model seçerken birçok özellik dikkate alınmaktadır. Caminizin iç dizaynının ahşap, mermer, taş, çini veya betonarme olması seçeceğiniz desen ve renkte farklılık gerektirir. Örneğin ahşap bir camide hardal, bordo, kahve ve kiremit tonları tercih edilirken, mermer kullanımı daha ağırlıklı olan bir camide turkuaz, mavi ve yeşil tonlar tercih edilmelidir. Caminizin Modern mimaride olup olmaması desen seçiminde önemli bir kriterdir. Modern Cami Halısı modelleri yakın zamanda camilerimizde tercih edilmeye başlamasına rağmen çok fazla desen alternatifleriyle kullanıcılar tarafından ilgi görmeye başladı. Modern Saflı Halı Modellerimiz sadece yeni yapılan modern mimarili camilerimizde değil eski camilerimiz tarafından da ilgi görmeye başladı. Modern Saflı Halı modellerimiz üzerinde titizlikle çalışılarak ibadet esnasında dikkati dağıtacak ve huşuya engel olacak desenlerden sakınılarak hazırlanmıştır.

Yüzlerce farklı desen içerisinden tamamen zevkinize Caminiz ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan göre renk ve desen daha sonra uzman ellerce dokunarak caminize serilecektir. Diğer Cami Halısı Modellerimizi de inceleyin, desenlerimize göz atın, caminiz için size mutlaka çok beğeneceğiniz bir seçenek sunacağız. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi ziyaret eder, isterseniz caminize özel yeni desen tasarlayabilir, caminiz için en uygun desene birlikte karar veririz. 40 yıllık sektör deneyimimiz ile size en iyiyi sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Albiser Cami Halıları, işinin uzmanı…