Menu
Your Cart

Klasik Halı Modelleri

Klasik Halı Modelleri

Klasik Saflı Halı Modellerimiz camilerimizde uzun zamandır sevilerek kullanılan modellerden oluşmaktadır. Bu desen grubu genellikle tarihi ve selatin camilerde tercih edilmekle birlikte camilerimizin birçoğunda bu desenleri görebiliriz. Ayrıca Klasik Saflı Cami Halısı Modelleri kullanıcılar tarafından en çok rağbet gören ürün grubudur.

Cami Halılarında model seçerken birçok özellik dikkate alınmaktadır. Caminizin iç dizaynının ahşap, mermer, taş, çini veya betonarme olması seçeceğiniz desen ve renkte farklılık gerektirir. Örneğin ahşap bir camide hardal, bordo, kahve ve kiremit tonları tercih edilirken, mermer kullanımı daha ağırlıklı olan bir camide turkuaz, mavi ve yeşil tonlar tercih edilmelidir. Klasik Saflı Halı modellerimiz üzerinde titizlikle çalışılarak ibadet esnasında dikkati dağıtacak ve huşuya engel olacak desenlerden sakınılarak hazırlanmıştır.

Yüzlerce farklı desen içerisinden tamamen zevkinize Caminiz ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan göre renk ve desen daha sonra uzman ellerce dokunarak caminize serilecektir. Diğer Cami Halısı Modellerimizi de inceleyin, desenlerimize göz atın, caminiz için size mutlaka çok beğeneceğiniz bir seçenek sunacağız. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi ziyaret eder, isterseniz caminize özel yeni desen tasarlayabilir, caminiz için en uygun desene birlikte karar veririz. 40 yıllık sektör deneyimimiz ile size en iyiyi sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Albiser Cami Halıları, işinin uzmanı…